مطالب آموزشی

مزایای پمپ کفکش دو اینچ ایرانی

پمپ کفکش دو اینچ | خرید پمپ کفکش | پمپ لجن کش تک فاز | فروشگاه اینترنتی صنایع پمپ ملل

پمپ‌های کفکش دو اینچ ایرانی دارای بازدهی و میزان آبدهی بالا و مصرف  پایین بسیار هستند. این پمپ در مصارف صنعتی ، کشاورزی و …. کاربرد دارند. در این مقاله به معرفی پمپ کفکش دو اینچ ایرانی و مشخصات این محصول میپردازیم. برای خرید انواع پمپ کفکش درجه یک ایرانی ، پمپ کفکش سه فاز ایرانی ، پمپ لجن کش تک فاز ، پمپ کفکش چاه عمیق و اطلاع از قیمت آن‌ها به فروشگاه اینترنتی صنایع پمپ سازی ملل مراجعه کنید.

معرفی پمپ کفکش دو اینچ و مشخصات پمپ

پمپهای کف کش ایرانی دو اینچ دارای اندازه ها و انواع گوناگون تک فاز پروانه استیل و آلمینیوم طراحی و تولید میشوند. الکتروپمپ کف کش در دو نوع ساده و فلوتر دار میباشد. الکتروپمپهای کف کش ایرانی دو اینچ در دو نوع تک فاز و سه فاز موجودند. پروانه استیل قفسه دار برای ضد زنگ در برابر آبه ای دارای املاح و همچنین پایین آوردن انرژی  پمپ استفاده از پروانه آلومینیوم فشرده برای پمپ جهت آبهای کثیف با کیفت پایین انجام میشود. این محصول کاملا ضد آب است. عملکرد پمپ حداکثر تا ۳۰ متر زیر آب و حداکثر دمای مناسب ۴۰ درجه سانتی گراد می‌باشد.

مشخصات پمپ‌کفکش‌دواینچ

انواع پمپ کفکش دو اینچ دارای مشخصاتی هستند. در ادامه به معرفی مشخصات پمپ کف کش دو اینچ میپردازیم. استفاده از شفت و پیچهای استیل که مقاومت زیادی در مقابل زنگ زدگی و خوردگی از ویژگیهای این محصول است. کلیه قطعات تشکیل دهنده اصلی آن از آلومینیـوم بـا آلیـاژی و پروانه و کلیه پیچهای متعلقـه آن از جنس فـولاد  ضد زنگ ساختـه شده خواهد بود.

پمپهای کف کش SP در دو سایـزبا دهانـه خروجی ۲ و ۳ اینچ بـا حداکثر قطر خارجی ۱۹۵میلیمتر در ارتفاعهای مختلف طراحی و ساخته میشوند. استفاده از سیلهای مکانیکی ضدسایش (سیلیکون کارباید) با کیفیت مناسب که عمر پمپ را بالا برده است. از مشخصات بــارز پمپ کفکش دو اینچ SP انتقــال آب از قسمـت فوقانــی پمپ و دارا بـودن حداکثــر قطــرخارجــی ۱۹۵ میلیمتراسـت کـــه می توانـــد بـرای انتقــال از چاههـــای حفـــاری شـــده بــا قطــر ۸ اینــــچ بـه بـالا کاربرد بسیار دارند.

مزایای پمپ ‌کفکش‌دواینچ

این تجهیزات کاربردی دارای انواع گوناگون هستند که با توجه به کاربردی که دارند دسته بندی میشوند. پمپ کفکش دو اینچ نیز مانند تمامی محصولات دیگر دارای مزایایی هستند. در ادامه به شرح این مزایا میبردازیم. شما میتوانید قیمت پمپ کفکش دو اینچ را با تماس با ما دریافت کنید. باز دهی و میزان آبدهی بالا و مصرف  پایین از مزایای استفاده از این محصول است. این تجهیزات دارای پروانه استیل قفسه دار جهت ضد زنگ در مقابل آبهای دارای املاح و همچنین پایین آوردن انرژی  پمپاستفاده از پروانه آلومینیوم فشرده برای پمپ جهت آبهای کثیف با کیفت پایین هستند. الکتروپمپ کفکش ایرانی ۲ اینچ توان در دو نوع تکفاز و سه فاز موجود است که کاملا ضد آب هستند. عملکرد پمپ حداکثر تا ۳۰ متر زیر آب و حداکثر دمای مناسب ۴۰ درجه سانتی گراد میباشد که این موضوع موجب کاربرد بالای این محصول گردیده است.

صنایع پمپ سازی ملل

صنایع پمپ‌سازی ملل پس از سال‌ها تولید در زمینه الکترو پمپ‌های کف‌کش شناور با استفاده از تکنولوژی جدید و پس از کسب تجربه در تولید انواع برند های مختلف اکنون محصول جدید خود را به نام پمپ‌ملل تولید و روانه بازار نموده است. این محصول از بهترین نوع آلیاژ و تکنولوژی جدید تولید شده است. جهت سفارش انواع پمپ کفکش دو اینچ و پمپ لجن کش تک فاز ایرانی و یا اطلاع از قیمت و خرید انواع آن‌ها با صنایع پمپ سازی ملل تماس حاصل فرمایید.

برای خرید و اطلاع از قیمت انواع پمپ آب کفکش و لجن کش به واتس اپ فروشگاه اینترنتی پمپ ملل مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *