دسته‌بندی نشده

ویژگی فنی پمپ کفکش

ویژگی فنی پمپ کفکش - صنایع پمپ سازی ملل

با توجه به اهمیتی که پمپ‌های کفکش در انتقال دوغاب و سیالات با ویسکوزیته بالا ارائه می‌دهند، در این بخش به طور اختصاصی،ویژگی فنی پمپ کفکش را مورد بررسی قرار می‌دهیم.  اساس کار پمپ کف کش (EPS) لجن کشی هست، به اینصورت که پمپ کف کش با خارج کردن آب های آلوده و صاف که املاحی مثل گل و لای، لجن های ته نشین شده، شن های ریز و پسمانده های کوچک دارن کار کف کشی را انجام میدهد. درباره ویژگی فنی پمپ کفکش در ادامه بخوانید و برای خرید بهترین کفکش با قیمت مناسب با صنایع پمپ سازی ملل تماس بگیرید.

ویژگی فنی پمپ کفکش

  •  پمپ ای پی اس معمولا از انواع مختلف فلزات مانند کروم یا فولاد های ضد زنگ و پلیمرها ساخته می شود.
  • بعضی از انواع پمپ کف کش روکش های دو جداره دارند. پمپ هایی با این روکش ها معمولا  مخصوص کارهای سنگین تر طراحی و تولید شده اند.
  • طول کابل برق پمپ معمولا ۵۰ فوت است. طول این کابل اگر قرار باشد در جاهایی که عمق بیشتری دارند، مانند چاه های نفت، استفاده شود، افزایش خواهد یافت.
  • بر روی بسیاری از روکش ها یک سوپاپ نیز نصب می شود که می تواند به صورت خودکار و وقتی که پمپ زیر آب است، آن را فعال کند.
  • پمپ کفکش ظرفیت ها و قدرت های مختلفی دارد که افزایش یا کاهش آن بر میزان سرعت و انرژی پمپ اثر خواهد گذاشت.
  • موتور این پمپ برای عملکرد در دما تا حدود ۳۰۰ درجۀ فارنهایت و فشار بالا طراحی شده است.
  • اگر قرار باشد از این پمپ در جاهای خاصی که بیش از این مقدار فشار و دما وجود دارد استفاده شود، هزینه های استفاده از آن افزایش خواهد یافت. زیرا لازم است که برای پمپ ای پی اس در این شرایط کابل های مناسب تر و مخصوص طراحی و تهیه شود.

پمپ کف کش یا پمپ ای پی اس چه انواع و طراحی های مختلفی دارد؟

پمپ کف کش می تواند نوع یک مرحله ای یا چند مرحله ای داشته باشد. هر مرحله از پمپ ای پی اس شامل یک موتور است که برای جلوگیری از نشت، کامالا عایق بندی و مهر و موم شده است. علت این عایق بندی این است که اگر هرگونه مایعی به درون پمپ وارد شود، به آن آسیب می رساند و هزینه های تعمیر بالایی خواهد داشت. به این موتور کابلی متصل می شود که فعالیت موتور را کنترل می کند. پمپ کف کش میتواند به انواع مختلف لوله ها، شلنگهای انعطاف پذیر و کابل ها برای انجام کار خود متصل شود و فعالیت کند.

قیمت و خرید پمپ کفکش در صنایع پمپ سازی ملل

همانطور که گفته شد ، قیمت  و خرید انواع پمپ کفکش با توجه به مشخصات فنی که دارند متفاوت است. صنایع پمپ سازی ملل ، تولید و عرضه کننده پمپ لجن کش میباشد که میتواند قیمت مناسب تمامی محصولات را با توجه به خرید بی واسطه شما ، تضمین کند. برای استعلام قیمت پمپ مورد نظر با ویژگی های مناسب با کاربرد خود و مشاوره خرید نوع پمپ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلگرام تولیدی پمپ صنعتی ملل

واتساپ تولیدی پمپ کفکش و لجن کش ملل

تماس با تولیدی پمپ کف کش ملل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *