دسته‌بندی نشده

پمپ کفکش تخلیه چاه

پمپ کفکش تخلیه چاه - پمپ کف کش - صنایع پمپ سازی

اساس کار پمپ کفکش (EPS) لجن کشی هست، به این صورت که پمپ کفکش با خارج کردن آب های آلوده و صاف که املاحی مثل گل و لای، لجن های ته نشین شده، شن های ریز و پسمانده های کوچک دارن کار کف کشی را انجام می دهد. درباره پمپ کفکش تخلیه چاه در ادامه بخوانید و برای خرید بهترین کفکش با قیمت مناسب با صنایع پمپ سازی ملل تماس بگیرید.

کاربرد پمپ کفکش تخلیه چاه

پمپ کف کش که در تخلیه چاه مورد استفاده قرار می گیرد از توان پمپاژ آب های املاح دار، گل و لای همراه آب، آب معمولی، رسوبات، لجن های فاضلاب و ذرات ریز ماسه درون آب برخوردار است. پمپ کف کش با استفاده از موتوری که درون دستگاه تعبیه شده است می تواند انرژی مکانیکی لازم را برای انتقال این مواد تامین نماید.

ساختار پمپ کفکش

این پمپ هم مانند دیگر پمپ های تخلیه چاه از جنس استیل، چدن، مواد پلیمری و … تهیه می شود. پروانه های تعبیه شده برای این پمپ نیز از جنس چدن، استیل، برنج، پلاستیک فشرده و … ساخته می شود. جنس این پروانه می تواند قدرت تحمل سیالات مختلف را تعیین نماید. در طراحی این پمپ از موتور گریز از مبدا و شفت عمودی هم استفاده شده است. درپوش پمپ ها از جنس چدن داکتیل و پیچ های آن به همراه شفت عمودی از جنس فولاد زنگ نزن تهیه می شود.

انواع مختلف پمپ کف کش

پمپ های کف کش در دو نوع فلوتر و ساده تولید می شوند که هر کدام هم به دو نوع پمپ کف کش از رو و از بغل تقسیم بندی می شوند. علاوه بر این پمپ های کف کش دارای دو نوع بادی و برقی هستند که به منظور پمپ نمودن مایعات قابل انفجار و اشتعال که از مشتقات نفتی باشند، استفاده می شوند. در ضمن پمپ های کف کش نسبت به سیستم خنک کننده پمپ در دو نوع خنک کننده روغن و آب دسته بندی می شوند.

قیمت و خرید پمپ کفکش در صنایع پمپ سازی ملل

همانطور که گفته شد ، قیمت  و خرید انواع پمپ کف کش با توجه به مشخصات فنی که دارند متفاوت است. صنایع پمپ سازی ملل ، تولید و عرضه کننده پمپ لجن کش میباشد که میتواند قیمت مناسب تمامی محصولات را با توجه به خرید بی واسطه شما ، تضمین کند. برای استعلام قیمت پمپ مورد نظر با ویژگی های مناسب با کاربرد خود و مشاوره خرید نوع پمپ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلگرام تولیدی پمپ صنعتی ملل

واتساپ تولیدی پمپ کفکش و لجن کش ملل

تماس با تولیدی پمپ کف کش ملل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *