مطالب آموزشی

معرفی پمپ کفکش دو اینچ ایرانی

پمپ کفکش ایرانی | خرید پمپ کفکش | پمپ لجن کش تک فاز | فروشگاه اینترنتی صنایع پمپ ملل

امروزه پمپهای کفکش دو اینچ ایرانی به دلیل میزان بالای بازدهی و آبدهی و مصرف  پایین بسیار کاربرد بسیاری خواهند دشت. این محصولات در مصارف کشاورزی، صنعتی  و …. به کار گرفته میشوند. در این مقاله به معرفی پمپ کفکش دو اینچ ایرانی و مشخصات  و قیمت این محصول میپردازیم. برای خرید انواع پمپ کفکش ، پمپ کفکش سه فاز ایرانی ، پمپ لجن کش تک فاز ، پمپ کفکش چاه عمیق و اطلاع از قیمت آن‌ها به فروشگاه اینترنتی صنایع پمپ سازی ملل مراجعه کنید.

معرفی پمپ کفکش دو اینچ ایرانی

الکترو پمپ کفکش ایرانی ۲ اینچ توان در دو نوع تک فاز و سه فاز هستند. این مدل پمپ کاملا ضد آب میباشد. عملکرد پمپ حداکثر تا ۳۰ متر زیر آب و حداکثر دمای مناسب ۴۰ درجه سانتی گراد خواهد بود. پمپ کفکش ایرانی دو اینچ در اندازه گوناگون تک فاز پروانه استیل و آلمینیوم موجود میباشد. الکتروپمپ کف کش در دو نوع ساده و فلوتر دار است. پروانه استیل قفسه دار به منظور ضد زنگ در برابر آبه ای دارای املاح و همچنین پایین آوردن انرژی  پمپ استفاده از پروانه آلومینیوم فشرده برای پمپ جهت آبهای کثیف با کیفت پایین انجام میشود.

مشخصات پمپ‌کفکش‌دواینچ

انواع پمپ کف کش دو اینچ ایرانی دارای مشخصاتی منحصر به فردی میباشند. در ادامه به معرفی مشخصات پمپ کف کش دو اینچ میپردازیم. استفاده از سیلهای مکانیکی ضدسایش (سیلیکون کارباید) با کیفیت مناسب که عمر پمپ را بالا برده است.از خصوصیات بــارز پمپ کف کش SP انتقــال آب از قسمـت فوقانــی پمپ و دارا بـودن حداکثــر قطــرخارجــی ۱۹۵ میلیمتراسـت کـــه می توانـــد بـرای انتقــال از چاههـــای حفـــاری شـــده بــا قطــر ۸ اینــــچ بـه بـالامـورد استفـاده قرار گیرد.

کلیه پمپهای اسپیکو دارای یک سریال مشخص می باشند که شماره شناسایی پمپ محسوب می گردد که بر روی بدنه حکاکی شده است. پمپ های کف کش SP در دو سایـزبا دهانـه خروجی ۲ و ۳ اینچ بـا حداکثر قطر خارجی ۱۹۵میلیمتر در ارتفاعهای مختلف طراحی و ساخته میشوند. پس از ساخت و آزمایش نهایی کلیه قسمتهای آلومینیومی قبل از رنگ در حوضچه های مخصوص ، چربی گیری و سپس اسیدکاری شده تا در مقابل خوردگــی نمکهــای محـلـول در آب مقاومت زیــادی را دارا باشند.

پمپ کفکش ایرانی | خرید پمپ کفکش | پمپ لجن کش تک فاز | فروشگاه اینترنتی صنایع پمپ ملل

قیمت پمپ کفکش‌دواینچ‌ایرانی

پمپ های کفکش ایرانی جهت پمپاژ آب آشامیدنی، مناسب مصارف کشاورزی ، فواره ها صنعتی و انتقال آب باران مورد استفاده قرار میگیرند. این محصولات با توجه به جنس، کیفیت و مدلشان دارای قیمتهای مختلفی میباشند. شما میتوانید انواع پمپ کفکش دو اینچ ایرانیرا با بهترین قیمت و کیفیت بالا از صنایع پمپ سازی ملل خریداری کنید.

صنایع پمپ سازی ملل

صنایع پمپ‌سازی ملل پس از سال‌ها تولید در زمینه الکترو پمپ‌های کف‌کش شناور با استفاده از تکنولوژی جدید و پس از کسب تجربه در تولید انواع برند های مختلف اکنون محصول جدید خود را به نام پمپ‌ملل تولید و روانه بازار نموده است. این محصول از بهترین نوع آلیاژ و تکنولوژی جدید تولید شده است. جهت سفارش انواع پمپ کفکش دو اینچ و پمپ لجن کش تک فاز ایرانی و یا اطلاع از قیمت و خرید انواع آن‌ها با صنایع پمپ سازی ملل تماس حاصل فرمایید.

برای خرید انواع پمپ آب کفکش و لجن کش به واتس اپ فروشگاه اینترنتی پمپ ملل مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *