مطالب آموزشی

پمپاژ

پمپ کفکش هیدرولیک دستی - صنایع پمپ سازی ملل - پمپاژ

در سیستم‌های زیست محیطی خودکار، مخازن کوچک برای تاسیسات خانگی گرفته تا مجتمع‌های بزرگ برای پروژه‌های تجاری، صنعتی، ساختمانی و نوسازی به کار می‌روند. اساس کار پمپ کفکش (EPS) لجن کشی هست، به این صورت که پمپ کفکش با خارج کردن آب های آلوده و صاف که املاحی مثل گل و لای، لجن های ته نشین شده، شن های ریز و پسمانده های کوچک دارن کار کف کشی را انجام می دهد. درباره انواع پمپاژ در ادامه بخوانید و برای خرید بهترین کفکش با قیمت مناسب با صنایع پمپ سازی ملل تماس بگیرید.

ایستگاه پمپاژ چیست؟

ایستگاه‌های پمپاژ بسته بندی شده روشی کارآمد و اقتصادی برای نصب سیستم زهکشی فراهم می‌کنند که می‌تواند برای حذف آب‌های ناپاک، آب‌های سطحی و فاضلاب در مناطق کم وزن یا اتصال به زهکش اصلی دشوار باشد. ایستگاه پمپاژ بسته بندی شده یک وسیله مکانیکی است که برای انتقال مایع به سطح بالاتر در فاضلاب، سیستم آب یا دیگر خط لوله انتقال مایعات نصب شده است. معمولاً متشکل از یک یا چند پمپ شناور نصب شده در محفظه بوده و هم چنین به عنوان پمپ‌های مخزن، فاضلاب شناخته می‌شود.

ایستگاه پمپاژ چگونه کار می کند؟

لوله‌های فاضلاب عموماً برای جا به جایی پساب فاضلاب به نیروی جاذبه متکی هستند و اجازه می‌دهند تا مایع در سراشیبی به آرامی جریان یابد تا جایی که به نقطه کمتری برسد. سپس ایستگاه‌ های پمپاژ یا بالابر که در نقطه پایین قرار دارند، پساب را به سمت بالا به نقطه بالایی برسانند که جاذبه یک بار بتواند دوباره این فرایند را بر عهده بگیرد.

ایستگاه های پمپاژ معمولاً محفظه‌های زیرزمینی هستند که فاضلاب، آب‌های سطحی یا فاضلاب در آنها تخلیه شده، سپس مایع از طریق یک لوله تخلیه به فاضلاب اصلی پمپ می‌شود. ایستگاه‌های پمپاژ بسته بندی شده معمولاً از پلی اتیلن مقاوم در برابر ضربه یا GRP (پلاستیک تقویت شده با شیشه) ساخته می‌شوند. ایستگاه پمپاژ با لوله‌های داخلی نصب شده آماده نصب در زیر زمین تهیه می شود و پس از آن پمپ‌های زیر آب و تجهیزات کنترل نصب می‌شوند. ویژگی‌های آن ممکن است شامل کنترل‌هایی برای عملکرد کاملاً خودکار باشد.

انتخاب ایستگاه پمپاژ

مخازن استاندارد از پلی اتیلن ساخته شده اند که بسیار با دوام بوده و مقاومت شیمیایی و کاستیکی مناسبی دارد. پلاستیکی بودن مخازن نیز در برابر خوردگی مقاوم بوده و به درستی نصب می‌شوند. برای کاربردهای تخصصی تر انتخاب ایستگاه پمپاژ ، ما می‌توانیم مخازن را از GRP (پلاستیک تقویت شده شیشه) تولید کنیم، این مخازن را می توان برای اندازه گیری ساخته شده و به مقاومت مکانیکی و خواص اضافی کنترل حرارتی یا شیمیایی، بسته به نیاز تولید می‌شوند.

قیمت و خرید پمپ کفکش در صنایع پمپ سازی ملل

همانطور که گفته شد ، قیمت  و خرید انواع پمپ کف کش با توجه به مشخصات فنی که دارند متفاوت است. صنایع پمپ سازی ملل ، تولید و عرضه کننده پمپ لجن کش میباشد که میتواند قیمت مناسب تمامی محصولات را با توجه به خرید بی واسطه شما ، تضمین کند. برای استعلام قیمت پمپ مورد نظر با ویژگی های مناسب با کاربرد خود و مشاوره خرید نوع پمپ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلگرام تولیدی پمپ صنعتی ملل

واتساپ تولیدی پمپ کفکش و لجن کش ملل

تماس با تولیدی پمپ کف کش ملل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *