دسته بندی نشده

نقش پمپ های فشار قوی در سیستم‌ نمک زدایی

پمپ ملل تولید و فروش انواع پمپ ‌های صنعتی و خانگی،کفکش و لجن کش با بهترین قیمت و آموزش تعمیر پمپ و ارائه سرویس و خدمات

نقش پمپ های فشار قوی در سیستم‌ نمک زدایی

پمپ فشار قوی قلب فرآیند نمک زدایی است. هر دستگاه آب شیرین کن باید حداقل یک پمپ فشار قوی داشته باشد. در کارخانه‌های دارای چندین قطار، که واحدهای نمک زدایی مدولار هستند و از غشاها، پمپ‌ها، دستگاه‌های بازیابی انرژی و غیره تشکیل شده اند، هر قطار نیز به طور معمول دارای یک پمپ فشار بالا است-پمپ ملل تولید و فروش انواع پمپ ‌های صنعتی و خانگی،کفکش و لجن کش با بهترین قیمت و آموزش تعمیر پمپ و ارائه سرویس و خدمات.

قطارها به طور معمول از هدرهای لوله کشی مشترک برخوردار هستند و ممکن است از پیش تصفیه سیستم مشترک برخوردار باشند. در روزهای اولیه نمک زدایی، پمپ‌های جابجایی مثبت  معمول بود. ‌

پمپ های PD کارایی بالاتری نسبت به پمپ‌های سانتریفیوژ اولیه هنگام نمک زدایی ارائه می‌دهند.پمپ‌های جابجایی مثبت هنوز محلی برای نمک زدایی دارند اما به طور معمول در اندازه قطارهای کوچکتر که در هر دقیقه کمتر از ۱۰۰ گالن تولید می‌کنند، یافت می‌شوند.

پمپ های فشار قوی موجب افزایش کارایی در سیستم‌های نمک زدایی می‌شود. در ادامه درمورد نقش دستگاه‌های بازیابی انرژی بیشتر توضیح خواهیم داد.

پمپ ملل تولید و فروش انواع پمپ ‌های صنعتی و خانگی،کفکش و لجن کش با بهترین قیمت و آموزش تعمیر پمپ و ارائه سرویس و خدمات

نقش دستگاه‌های بازیابی انرژی در پمپ فشار بالا

همانطور که آب شیرین کن به طور گسترده تری در سراسر جهان پذیرفته می‌شود، مصرف انرژی به یک موضوع داغ تبدیل شده است. نمک زدایی به طور خاص، فرآیندهای پرمصرف هستند، تقریباً ۵۰ درصد از هزینه‌های عملیاتی سالانه دستگاه آب شیرین کن، انرژی را تشکیل می دهند. به همین دلیل حداکثر بهره وری پمپ برای زنده ماندن نمک زدایی به عنوان یک راه حل اقتصادی برای کمبود آب شیرین بسیار مهم است.

دستگاه‌های بازیابی انرژی پمپ فشار قوی علاوه بر استفاده از پمپ‌های با بازده بالا، محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند؛ زیرا انرژی مورد استفاده در سیستم‌های نمک زدایی و هزینه‌ها را کاهش خواهند داد. دستگاه‌های ایزو باریک معمولاً کارایی بالاتری دارند اما پیچیده ترند و ممکن است به تجهیزات جانبی نیاز داشته باشند.

قیمت پمپ،خرید و نصب پمپ

صنایع پمپ سازی ملل

صنایع پمپ سازی ملل با تکیه بر توان داخلی و نیروهای متخصص خود محصولات بسیار با کیفیتی را تولید و به بازار عرضه نموده است .این شرکت به واسطه بومی سازی کردن تولید انواع پمپ کف کش و لجن کش کلیه قطعات انواع پمپ را در داخل کشور تولید کرده و به همین علت مشتریان، دیگر نگران تامین قطعات انواع پمپ تولید شده نخواهند بود.

کلیه پمپ‌های کف کش تولید شده در این صنعت دارای گارانتی معتبر بوده و از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند. جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع پمپ لجن کش و کف کش به پمپ‌ملل اعتماد کنید.

صنایع پمپ‌سازی ملل پس از سال‌ها تولید در زمینه الکترو پمپ‌های کف‌کش شناور با استفاده از تکنولوژی جدید و پس از کسب تجربه در تولید انواع برند های مختلف اکنون محصول جدید خود را به نام پمپ‌ملل تولید و روانه بازار نموده است. این محصول از بهترین نوع آلیاژ و تکنولوژی جدید تولید شده است. جهت سفارش انواع پمپ کف کش و پمپ لجن کش و یا اطلاع از قیمت و خرید انواع آن‌ها با صنایع پمپ سازی ملل تماس حاصل فرمایید.

https://eitaa.com/pumpmelal

https://ble.ir/join/MTZkNGI3Nm

https://rubika.ir/pumpmelal

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *