مطالب آموزشی

مشخصات فنی پمپ کفکش

مشخصات فنی پمپ کفکش - قیمت - خرید - صنایع پمپ سازی ملل

مشخصات فنی پمپ کفکش عبارت است از تمام ویژگی‌ها و قابلیت‌ ها و امکاناتی که پمپ‌ های کفکش برای شرایط عملیاتی مختلف ارائه داده‌اند. این مشخصات عموماً در کاتالوگ این پمپ‌ ها از سوی شرکت سازنده منتشر شده است. هنگام خرید پمپ‌ های کف کش به مشخصات فنی پمپ کف کش باید دقت شود. این مشخصات در حقیقت به نوعی متناسب بودن مدل پمپ‌ها با نیاز صنعتی را مشخص می‌کنند. از طرفی دیگر، اطلاع داشتن از تمام مشخصات فنی موجب می‌شود مشتریان بتوانند بودجه مالی خود را بهتر مدیریت کنند. در این مقاله قصد داریم درباره مشخصات فنی پمپ کفکش اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، با ما همراه باشید و برای خرید بهترین کفکش با قیمت مناسب با صنایع پمپ سازی ملل تماس بگیرید.

مشخصات فنی پمپ کفکش

مشخصات فنی کفکش در بازار کشور همان ویژگی ها و مشخصات پمپ کفکش است که در هنگام خرید روی کاتالوک محصول نوشته شده است و شامل گزینه های زیر می شود:

  • دمای عملیاتی پمپ کف کش
  • حداکثر جریان تخلیه
  • حداکثر فشار تخلیه
  • اندازه تخلیه نیرو بر اساس اسب بخار
  • جنس مواد سازنده پمپ ها
  • منبعرتغذیه پمپ ها
  • ابعاد، اندازه و وزن ها

نکات مهم در خصوص مشخصات فنی پمپ کفکش و عملکرد آن

زمانیکه مشخصات فنی پمپ کف کش را بررسی می‌کنید به واژه حداقل و حداکثر در کاتالوگ دقت داشته باشید. از لحاظ منطقی، این دو واژه اهمیت زیادی دارند؛ شاید از نظر عبارت فارسی، یک واژه ساده باشند اما در حقیقت، تعیین کننده شرایط عملیاتی پمپ‌ ها هستند. زمانیکه صحبت از “حداکثر جریان پمپ” در انواع پمپ کف کش به میان می‌ آید، منظور این است که جریان نباید از این مقدار فراتر رود؛ چرا که ممکن است باعث فشار زیاد به اجزای پمپ شده و سیستم را مختل کند. حداقل و حداکثر فشار در این پمپ‌ ها مطابق با معیارهای عملکردی مختلف تعیین شده‌اند. بنابراین اگر قصد خرید پمپ‌های کف کش را دارید، ابتدا شرایط خود را ارزیابی کرده و سپس به فشار آن دقت کنید.

مواد اولیه برای اجزای تشکیل دهنده پمپ کفکش

یکی دیگر از مواردی که در دسته مشخصات فنی پمپ کف کش قرار دارند، مواد اولیه‌ ای است که برای ساخت بدنه و قطعات داخلی پمپ‌ ها به کار رفته است. مهم‌ترین مواد اولیه در این قسمت فلزاتی همچون آلومینیوم، چدن، برنج، برنز و فولاد آلیاژی هستند. برخی از اتصالات و آب‌ بندی‌ ها از قطعات پلاستیکی مقاوم یا الیاف نساجی با دوام ساخته شده‌اند. تمام فلزات و قطعات در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارند و همچنین در فشار و دمای بالا خواص خود را حفظ می کنند.

قیمت و خرید پمپ کفکش در صنایع پمپ سازی ملل

همانطور که گفته شد ، قیمت  و خرید انواع پمپ کفکش با توجه به مشخصات فنی که دارند متفاوت است. صنایع پمپ سازی ملل ، تولید و عرضه کننده پمپ لجن کش میباشد که میتواند قیمت مناسب تمامی محصولات را با توجه به خرید بی واسطه شما ، تضمین کند. برای استعلام قیمت پمپ مورد نظر با ویژگیهای مناسب با کاربرد خود و مشاوره خرید نوع پمپ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلگرام تولیدی پمپ صنعتی ملل

واتساپ تولیدی پمپ کفکش و لجن کش ملل

تماس با تولیدی پمپ کف کش ملل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *