مطالب آموزشی

قوی ترین پمپ های لجنکش

قوی ترین پمپ های لجنکش - قیمت پمپ کفکش

انواع پمپ کفکش به صورت الکتروپمپ کفکش تک فاز و سه فاز در بازار موجود است. معمولا پمپ کفکش و پمپ لجنکش به صورت فلوتر پمپ کف کش ایتالیایی و پمپ کف کش چینی و پمپ کف کش ایرانی است و به نسبت کیفیت , قیمت نوسان دارد. شما میتوانید انواع پمپ های کفکش را با بالاترین کیفیت از فروشگاه اینترنتی پمپ ملل خریداری کنید. در این مطلب به معرفی قوی ترین پمپ های لجنکش میپردازیم. برای خرید انواع پمپ کفکش ، پمپ کفکش سه فاز ایرانی ، پمپ لجن کش تک فاز ، پمپ کفکش چاه عمیق و اطلاع از قیمت آن‌ها به فروشگاه اینترنتی صنایع پمپ سازی ملل مراجعه کنید.

معرفی قوی ترین پمپ های لجنکش شناور

طر کار لجنکش ها کاملا مشابه پمپهای کفکش میباشد. تنها تفاوت آن در این است که لجنکش جهت پمپاژ سیالات که دارای ذرات جامد می باشند استفاده می شوند و کف کش ها برای پمپاژ آب صاف بدون ذرات مورد استفاده قرار خواهند گرفت . پمپ‌های لجن کش کاملا درون مایع فرو رفته و عمل می‌کنند. در این نوع پمپ، برعکس حالت قبل، الکتروموتور در خارج از مایع و در ارتفاع قرار دارد، اما خود پمپ درون مایع فرو رفته است.  درانتخاب قوی ترین لجن کش باید ابتدا جنس بدنه مورد نظرتان بسیار دقت نمایید. معمولا لجن کش ها در دو  جنس  طراحی و تولید میشوند.

  1. لجنکش استیل
  2. لجنکش چدن ضد زنگ

قوی ترین پمپ، لجنکش پنتاکس

لجن کش پنتاکس در دسته قوی ترین پمپ های لجن کش قرار دارد. این پمپ دارای ۵.۵ اسب بخار توان هم چنین دبی ۱۳۰۰ لیتر بردقیقه در حداقل هد توانایی پمپاژ آب تا ۳۰ متر را دارا هستند. لجن کش‌های پنتاکس دارای ۶ ماه گارانتی معتبر هستند.

 لجنکش استریم

این پمپ ها از کیفیت مناسبی برخوردار هستند. پمپ SWQ 250-15-18.5 استریم قوی ترین پمپ لجن کش در برند استریم می باشد. این پمپها توانی برابر ۲۵ اسب بخار و دبی ۴۳۰ متر مکعب برساعت و ارتفاع هد حدودا ۲۳ متر می باشد. با جریان اجرای سه فاز بوده، دهانه خروجی ۸ اینچ است، لجن کشهای استریم بدون گارانتی میباشند.

لجنکش لئو

پمپ لئو نوع قوی از پمپ های لجن کش میباشد. پمپ لئو کیفیت بالایی دارد. این لجنکش دارای ۲۴ ماه گارانتی معتبر بوده و به عنوان نوعی برند چینی با کیفیت در بازار جهانی شناخته شده است. این پمپ دارای توانایی ایجاد دبی تا ۵۵۰ متر مکعب برساعت ۲۲ کیلو وات توان بوده و هم چنین با برق سه فاز راه اندازی خواهد شد.

صنایع پمپ سازی ملل

صنایع پمپ‌سازی ملل پس از سال‌ها تولید در زمینه الکترو پمپ‌های کف‌کش شناور با استفاده از تکنولوژی جدید و پس از کسب تجربه در تولید انواع برند های مختلف اکنون محصول جدید خود را به نام پمپ‌ملل تولید و روانه بازار نموده است. این محصول از بهترین نوع آلیاژ و تکنولوژی جدید تولید شده است. جهت سفارش انواع پمپ کفکش دو اینچ و پمپ لجن کش تک فاز ایرانی و یا اطلاع از قیمت و خرید انواع آن‌ها با صنایع پمپ سازی ملل تماس حاصل فرمایید.

برای خرید انواع پمپ آب کفکش و لجن کش به واتس اپ فروشگاه اینترنتی پمپ ملل مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *