مطالب آموزشی

پمپ آب لجنکش

پمپ آب لجنکش - فروشگاه اینترنتی پمپ ملل - خرید و قیمت پمپ لجن کش

این نوع پمپ ها در دسته پمپهای سانتریفیوژ  مستغرق هستند. این محصولات در دو نوع پمپ لجن کش سه فاز و پمپ لجنکش تک فاز تولید میشوند. بیشترین کاربرد این محصولات می توان به انتقال و پمپاژ فاضلاب صنعتی و فاضلاب خانگی و دیگر سیالات دارای ذرات معلق و ذرات جامد اشاره کرد. در این مطلب به آشنایی بیشتر با الکترو پمپ آب لجنکش میبردازیم. برای خرید انواع پمپ کفکش ، پمپ کفکش سه فاز ایرانی ، پمپ لجن کش تک فاز ، پمپ کفکش چاه عمیق و اطلاع از قیمت آن‌ها به فروشگاه اینترنتی صنایع پمپ سازی ملل مراجعه کنید.

معرفی انواع پمپ آب لجنکش و کاربرد آنها

این پمپها بیشتر برای قرار گیری در آب های آلوده کاربرد دارند. این پمپ آب توانایی پمپاژ سیالات با ذرات ریز مانند فیبرهای کوچک، تکه های ریز کاغذ، لجن ها را دارند. این محصول جهت تخلیه استخر ها، تخلیه پساب های فاضلاب و مکش سیالات حاوی ذرات الیافی مورد استفاده قرار میگیرند. جنس پمپ آب لجن کش معمولا از نوع استیل، چدن و برنز بوده و جنس پروانه ها نیز از استیل، چدن و برنج است.

پمپ لجن‌کش در دو دسته بندی لجن کش های مستغرق و لجن کش های عمودی قرار دارند و همین طور به دو صورت تک فاز و سه فاز در بازار موجود می باشند و از نظر نوع پروانه نیز به صورت تک کاناله و چند کاناله تقسیم بندی می شوند. این پمپ ها با توجه به نوع کارکرد به دو دسته ی پمپ های آب لجن کش دو پل و چهار پل تقسیم بندی می شوند. پمپ آب لجن کش چهار پل با دور موتور ۱۴۵۰ در دقیقه، توانایی کار به صورت دائمی را دارد در صورتیکه پمپ های لجن کش دو پل با کارکرد ۲۹۰۰ دور در دقیقه حداکثر توان کارکردن را در ۶ ساعت را خواهند داشت.

انواع پمپ‌ لجنکش

این تجهیزات با توجه به کاربردی که دارند دارای انواع گوناگون هستند. در ادامه به معرفی انواع پمپ آب لجن کش خواهیم برداخت. این محصول در انواع زیر به مشتریان ارائه می شود:

انواع لجن کش از نظر نحوه نصب:

  • لجن کش ثابت
  • لجن کش متحرک
  • جهت برای انتقال آب شور لجن کش با بدنه و پروانه برنجی

غالبا این محصول از منظر نحوه کاربری، دارای دو دسته بندی کلی می باشند که عبارتند از:

پمپ آب لجن کش عمودی (ورتیکال)

در این نوع لجن کش ها، الکتروموتور در ارتفاع مورد نظر و در خارج سیال قرار دارد و پمپ در داخل سیال غوطه ور می باشد. این دو از طریق کوپلینگ به هم وصل می باشند. در نتیجه به راحتی می توان الکتروموتور را در صورت نیاز از آن جدا کرد.

لجن کش شناور (مستغرق)

این نوع لجن کش ها دارای درجه حفاظت IP68 می باشند و می توانند در سیال به صورت کامل غوطه ور شوند. عبور سیال از اطراف الکتروموتور که کاملا آببندی شده است، باعث خنک شدن موتور و در نتیجه افزایش طول عمر آن و همچنین در اثر کاهش جریان موتور، راندمان آن افزایش میابد.

صنایع پمپ سازی ملل

صنایع پمپ‌سازی ملل پس از سال‌ها تولید در زمینه الکترو پمپ‌های کف‌کش شناور با استفاده از تکنولوژی جدید و پس از کسب تجربه در تولید انواع برند های مختلف اکنون محصول جدید خود را به نام پمپ‌ملل تولید و روانه بازار نموده است. این محصول از بهترین نوع آلیاژ و تکنولوژی جدید تولید شده است. جهت سفارش انواع پمپ کفکش دو اینچ و پمپ لجن کش تک فاز ایرانی و یا اطلاع از قیمت و خرید انواع آن‌ها با صنایع پمپ سازی ملل تماس حاصل فرمایید.

برای خرید انواع پمپ آب کفکش و لجن کش به واتس اپ فروشگاه اینترنتی پمپ ملل مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *