مطالب آموزشی

آشنایی با تفاوتهای موتور پمپ دو اینچ با سه اینچ

پمپ کفکش دو اینچ | خرید پمپ کفکش | پمپ لجن کش تک فاز | فروشگاه اینترنتی صنایع پمپ ملل

پمپ کف کش ,دو اینچ  و سه اینچ جهت انتقال و خروج آب جمع شده در یک حوضچه مورد استفاده قرار میگیرند. این محصولات در زیرزمین منازل و یا مجتمع های مسکونی کاربرد بسیاری دارند. پمپهای کف کش سه اینچ و دو اینچ در کاربردهای صنعتی و تجاری برای کنترل مشکلات مربوط به رسیدن سطح آب زیرزمینی به خاک‌ های سطحی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. برای خرید انواع پمپ کفکش ، پمپ کفکش سه فاز ایرانی ، پمپ لجن کش تک فاز ، پمپ کفکش دو اینج و سه اینچ و اطلاع از قیمت آن‌ها به فروشگاه اینترنتی صنایع پمپ سازی ملل مراجعه کنید.

تفاوت موتور پمپ کفکش دو اینچ با سه اینچ

بدون تردید این تفاوت به دلیل قدرت موتور و جزئیات طراحی موتور پمپ فرضی میباشد. در موتور پمپ دو اینچ میزان خروجی آب در هر ثانیه کمتر از میزان خروجی آب در موتور پمپ ۳ اینچاست. این نشان می‌دهد که در شما در صورت نیاز به سرعت بیشتر در پمپاژ آب، نیاز است تا از موتور پمپ ۲ اینچی استفاده کنید که قطعاً برای شما هزینه بیشتری نیز به همراه دارد. اما در صورتی که نیازی به این حد از سرعت ندارید و با حد کندی پمپاژ آب در موتور پمپ دو اینچ کنار بیایید، نیازی نیست که هزینه اضافی برای خرید موتور پمپ ۳ اینچ بپردازید.

در شرایط  یکسان هر قدر قدرت موتور پمپ آب بیشتر باشد دبی خروجی بیشتر بوده و امکان ارسال آب از یک نقطه به نقطه دیگر با سرعت و فشار بیشتری فراهم است. ریشه اصلی تفاوت موتور پمپ ۲ اینچ با ۳ اینچ در میزان دبی آب خروجی است.برای نمونه این تفاوت در آبیاری باغات و مزارع، دبی آب اهمیت داشته و باید به میزان مناسبی آب را در زمان مناسبی به سطح زمین برد اما در پمپ تخلیه استخر شیلات یا استخر باغات شما نیازی به سرعت بالا ندارید و می‌توانید از دبی کمتر موتور پمپ ۲ اینچ را به کار گیرید.

علت تفاوت موتور پمپ۲اینچ با۳اینچ

خرید انواع پمپ بدون آگاهی درباره ویژگی محصول و نداشتن دقت به نکات خرید ممکن است یک وسیله ناکارآمد خریداری نمایید. در بسیاری از مواقع بدون درک این مشخصات نمی‌توان به درستی تصمیم گرفت. مثلاً در وسیله‌ای خاص هنگامی که صحبت از سایز می‌شود مقصود قطر تیغه برنده آن است و در وسیله دیگری مقصود طول شیلنگ آن؛ این نشان می‌دهد که در مورد هر وسیله نیاز است تا منحصراً شناخت کافی از مشخصات وسیله و اصطلاحات معروف آن داشته باشیم.

ولی هنگاه انتخاب و خرید موتور پمپ کفکش دو اینچ نیز این موضوع موجود است که ممکن است با عبارت‌هایی مانند موتور پمپ ۲ اینچی یا موتور پمپ ۳ اینچی روبرو شده باشید اما به درستی متوجه مقصود این پسوندها نباشید. هدف اصلی ما از نگارش این یادداشت، مانند همیشه ایجاد دید واضح‌تری نسبت به یک ابزار خاص است و این بار موتور پمپ را در نقطه تمرکز خود داریم. در ادامه نگاهی به مفهوم اینچ در موتور پمپ داشته و تلاش می‌کنیم تا پس از درک معنی این اصطلاح، تفاوت موتور پمپ کفکش دو اینچ با ۳ اینچ را تشریح کنیم.

صنایع پمپ سازی ملل

صنایع پمپ‌سازی ملل پس از سال‌ها تولید در زمینه الکترو پمپ‌های کف‌کش شناور با استفاده از تکنولوژی جدید و پس از کسب تجربه در تولید انواع برند های مختلف اکنون محصول جدید خود را به نام پمپ‌ملل تولید و روانه بازار نموده است. این محصول از بهترین نوع آلیاژ و تکنولوژی جدید تولید شده است. جهت سفارش انواع پمپ کفکش دو اینچ و پمپ لجن کش تک فاز ایرانی و یا اطلاع از قیمت و خرید انواع آن‌ها با صنایع پمپ سازی ملل تماس حاصل فرمایید.

برای خرید انواع پمپ کفکش و لجن کش به واتس اپ فروشگاه اینترنتی پمپ ملل مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *