اخبار و مقالات, مطالب آموزشی

پمپ کفکش ایرانی چیست و چه اجزایی دارد؟

پمپ ملل تولید و فروش انواع پمپ ‌های صنعتی و خانگی،کف کش و لجن کش با بهترین قیمت و آموزش تعمیر پمپ و ارائه سرویس و خدمات

پمپ کفکش ایرانی 

ساختار پمپ های کفکش درست مانند توربینهای عمودی میباشد. این محصول توسط یک موتور الکتریکی به حرکت در خواهد آمد. پمپ لجن کش درون خودش موتوری الکتریکی دارد. اجزای این پمپ در سه نوع استیل، چدنی و برنز تولید خواهند داشت.در ادامه با پمپ ملل همراه باشید تا اطلاعات لازم در مورد پمپ های ایرانی را بدست آورید.انواع پمپ ‌های صنعتی و خانگی،کفکش با بهترین قیمت و آموزش تعمیر پمپ،مشخصات فنی و ارائه سرویس و خدمات

 

مشخصات فنی پمپ کفکش ایرانی

اساس کار پمپ کف کش لجن کشی هست، به این صورت که پمپ کف کش با خارج کردن آب های آلوده و صاف که املاحی مثل گل و لای، لجن های ته نشین شده، شن های ریز و پسمانده های کوچک دارن کار کف کشی رو انجام میدهد

موتور الکتریکی با به حرکت دراوردن پمپ انرژی لازم برای جابجا کردن آب های آلوده و لجن ها رو ایجاد میکند. مهم هست که بدانید عمده فشار لجن خروجی ناشی از چرخش پروانه ها هست.بسیاری از افراد متخصص در چاه بازکنی و تخلیه چاه از پمپ لجن کش برای برای رسوب زدایی چاه استفاده می کنند.

 

نکته

یکی از مهمترین نکاتی که پیرامون پمپ کفکش ایرانی نقش اساسی دارد قدرت موتور، میزان آبدهی و ارتفاع می باشد که در زمان ساخت و تهیه آنها باید به این موارد توجه شود.پمپ کف کش برای انتقال سیالاتی همچون آب مورد استفاده قرار می گیرد و از دسته پمپ ها ی غوطه ور در آب است که بیشتر برای تخلیه ی چاه و استخر که آب آن ها تمیز و زلال است مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

انواع پمپ ‌های صنعتی و خانگی با بهترین قیمت و آموزش تعمیر پمپ،مشخصات فنی وارائه سرویس و خدمات

 

اجزای پمپ کفکش ایرانی

پمپهای کفکش دارای اجزای اصلی میباشند. کیفیت این محصولات بتا حد زیادی به جنس قطعات آن بستگی دارد. این پمپ ها به گونه ای ساخته شده است که در زمان استفاده انرژی کمی مصرف می کنند و در مصرف برق صرفه جویی می شود.

از دیگر اجزای پمپ کف کش الکتروموتور است که در دو نمونه و مدل تک فاز و سه فاز به بازار عرضه می شود که به بهترین و بالاترین شکل عمل می کند.

آموزش

  • اگر بخوایم از نظر کارکرد به پمپ لجن کش نگاه کنیم، پمپ لجن کش دارای ۲ نوع آب از رو آب از بغل هست.
  • اگر هم بخوایم از لحاظ ظاهری تقسیم بندی کنیم، پمپ کف کش دارای ۲ دسته پروانه نیمه باز و پروانه بسته هست.

بدلیل اینکه موتور های الکتریکی پروانه های پمپ رو به حرکت در میاورند، به پمپ لجن کش، الکترو پمپ لجن کش هم می گویند.

 اجزای پمپ کف کش عبارتند از:

  • کابل
  • پروانه
  • موتور
  • حلزون
  • محور
  • مکانیکال سیل
صنایع پمپ سازی ملل

صنایع پمپ‌سازی ملل پس از سال‌ها تولید در زمینه الکترو پمپ‌های کف‌کش شناور با استفاده از تکنولوژی جدید و پس از کسب تجربه در تولید انواع برند های مختلف اکنون محصول جدید خود را به نام پمپ‌ملل تولید و روانه بازار نموده است.

این محصول از بهترین نوع آلیاژ و تکنولوژی جدید تولید شده است. جهت سفارش انواع پمپ کفکش دو اینچ و پمپ لجن کش تک فاز ایرانی و یا اطلاع از قیمت و خرید انواع آن‌ها با صنایع پمپ سازی ملل تماس حاصل فرمایید.

 

https://eitaa.com/pumpmelal

https://ble.ir/join/MTZkNGI3Nm

https://rubika.ir/pumpmelal

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *