دسته بندی نشده

بهترین پمپ لجن کش ۲ اینچی

پمپ لجن کش ۲ اینچ

پمپ لجنکش پمپی است که با خارج کردن آب های آلوده و ناصاف با املاحی مانند گل و لای، لجن های ته نشین شده، شن های ریز و پسمانده های کوچک، کار لجن کشی را انجام می دهد.یکی از بهترین پمپ لجنکش ۲اینچ در ایران ،برند ملل می باشد. انواع ‌پمپ های لجنکش تولید شده در صنایع پمپ سازی ملل شامل پمپ تکفاز (ساده و فلوتر دار ) و سه فاز ۲،۳و ۴ اینچی هستند.

سایز خروجی پمپ های لجنکش تاثیر مستقیم بر میزان آبدهی یا میزان خروجی سیال از پمپ دارد. به این ترتیب بزرگتر بودن دهانه خروجی پمپ لجنکش دو اینچ به مفهوم میزان دبی بیشتر در این پمپ است. در نتیجه در مدت زمان مشخص می توان آب بیشتری را چا به جا کرد و به ارتفاع بالاتر فرستاد.

منظور از دبی چیست

آبدهی یا دبی عبارتست از مقدار حجم آب انتقال داده شده در زمان مشخص که عموماً بر حسب لیتر در دقیقه یا متر مکعب در ساعت محاسبه خواهد شد و در پمپ ها بر اساس سایز دهانه خروجی می باشد.سایزهای  دهانه خروجی پمپ های لجن کش ملل شامل ۲ و ۳ و ۴ اینچ می باشد .

بهترین پمپ های لجنکش  ۲ اینچ

میزان آبدهی  پمپ های ۲ اینچ ملل ۴۰۰ لیتر در هر دقیقه میباشد که استاندارد بسیار مناسبی از لحاظ عملکرد است. انواع مدل های لجن کش ۲ اینچ ملل شامل مدل های ML03 و ML04 می باشند و تا ارتفاع ۲۲متر را تامین میکنند.

پمپ لجن کش تمام استیل ۳۱۶ ملل هم پمپی ۲ اینچی ولی با میزان آبدهی ۹۰۰ لیتر در هر دقیقه می باشد .این پمپ  از فولاد ضد زنگ با استاندارد AISI 316 یا استنلس استیل ۳۱۶ تولید شده است.

از این نوع پمپ لجن کش سانتریفیوژ جهت انتقال آب و سیالات شیمیایی و اسیدی و صنایع غذایی استفاده می شود که اغلب در انواع صنایع کاربردهای فراوانی دارد که با توجه به جنس و متریال ،پمپ دارای مقاومت شیمیایی بالا می باشد

این سری از پمپ استیل ۳۱۶ سری COF که بنام پمپ تک نیز نامیده می شوند مخصوص جابجایی سیالات قابل اشتعال و حاوی ذرات و محیط انفجاری با دبی بالا و هد پایین استفاده می گردد.

قیمت پمپ لجنکش ۲ اینچ

پمپ‌های آب لجن کش با توجه به کیفیت، مدل و کاربردی که دارند، قیمت گذاری می‌شوند. با خرید از صنایع پمپ ملل شما می‌توانید انواع پمپ‌ها را  قیمت مناسب و بابالاترین کیفیت تهیه کنید. شما می توانید در بخش محصولات فروشگاه اینترنتی پمپ ملل، مدل های مختلف پمپ را مشاهده نمایید و برای آگاهی از قیمت انواع  پمپ‌ها تماس بگیرید.

کارخانه صنایع پمپ ملل : استان تهران، جاده ساوه، سه را ه آدران، نبش خیابان شهدای هفت تیر پلاک ۵۳ می باشد.

تلگرام تولیدی پمپ صنعتی ملل

واتساپ تولیدی پمپ کفکش و لجن کش ملل

تماس با تولیدی پمپ کف کش ملل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *