اخبار و مقالات

پمپ کفکش پنتاکس

صنایع پمپ سازی - خرید پمپ کفکش

پمپ کفکش پنتاکس

پمپ کفکش پنتاکس یکی از انواع پمپ های تولیدی صنعتی ایتالیا برای تخلیه آب زلال، آبهای آلوده، گل و لای و لجن های موجود در حوضچه ها و استخر ها و چاله ها ی کشاورزی استفاده می شود. بیشترین کاربرد پمپ کفکش پنتاکس در موارد کشاورزی برای آبیاری زمین ها زراعی است و اتنقال جابجایی آب از حوضچه های آب به داخل زمین از طریق کفکش انجام می گردد.اساس کار پمپ کفکش (EPS) لجن کشی هست، به این صورت که پمپ کفکش با خارج کردن آب های آلوده و صاف که املاحی مثل گل و لای، لجن های ته نشین شده، شن های ریز و پسمانده های کوچک دارن کار کف کشی را انجام می دهد. درباره پمپ کفکش تخلیه چاه در ادامه بخوانید و برای خرید بهترین کفکش با قیمت مناسب با صنایع پمپ سازی ملل تماس بگیرید.

کاربرد پمپ کفکش پنتاکس

پمپ کفکش پنتاکس به لحاظ کارایی در دسته پمپ های سانتریفیوژی قرار می گیرد و اساس کار آن بر پایه قانون انرژی سیال انجام می شود . بدین صورت که همانند تمامی پمپهای سانتریفیوژی الکتروموتور موجود در پمپ از طریق چرخش شافت متصل به پمپ باعث چرخش پروانه پمپ گردیده و بدین ترتیب دارای افزایش انرژی جنبشی سیال می شود در پمپ کف کش پنتاکس با افزایش انرژی جنبشی در خروجی فشار سیال را افزایش میدهد. در نتیجه این افزایش فشار، مایعات تمیز، آلوده و یا لجن و گل لای را با فشاری زیاد از خروجی پمپاژ خارج می گرداند

 عوامل انتخاب پمپ کف کش

  • ارتفاع 

ارتفاع از کف‌ ترین جایی که پمپ قرار می‌گیرد تا بالاترین سطح سیال مهم‌ترین عامل در انتخاب پمپ مناسب است. نکته مهم دیگر در هنگام انتخاب پمپ این است که بهتر است ارتفاع را کمی بیشتر از آن چیزی که هست درنظر بگیریم.

  • قطر خروجی

قطر خروجی بدلیل اینکه مستقیما به آبدهی پمپ مربوط می‌شود بسیار حائز اهمیت است. با توجه به حجم آب و زمان مورد نیاز جهت تخلیه آب قطر لوله و به تبع آن قطر خروجی مورد نظر باید انتخاب شود.

  • سیستم قطع کننده

بطور کلی می‌توان پمپ کف کش را به نحوی برنامه ریزی کرد که بعد از مدت زمان مشخصی کار متوقف شود. برای این کار می‌توان از تابلو برقی برنامه ریزی شده استفاده کرد. اما در حالت ساده تر از قطع کن برقی استفاده می‌شود که در اصطلاح به آن شناور یا فلوتر گفته می‌شود. در مواردی که امکان نوسان حجم سیال وجود دارد به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی پمپ بهتر است از پمپ فلوتردار استفاده نمود.

قیمت و خرید پمپ کفکش در صنایع پمپ سازی ملل

همانطور که گفته شد ، قیمت  و خرید انواع پمپ کف کش با توجه به مشخصات فنی که دارند متفاوت است. صنایع پمپ سازی ملل ، تولید و عرضه کننده پمپ لجن کش میباشد که میتواند قیمت مناسب تمامی محصولات را با توجه به خرید بی واسطه شما ، تضمین کند. برای استعلام قیمت پمپ مورد نظر با ویژگی های مناسب با کاربرد خود و مشاوره خرید نوع پمپ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلگرام تولیدی پمپ صنعتی ملل

واتساپ تولیدی پمپ کفکش و لجن کش ملل

تماس با تولیدی پمپ کف کش ملل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *