اخبار و مقالات

ویژگی فنی پمپ های کفکش

با توجه به اهمیتی که پمپ‌های کفکش در انتقال سیالات با ویسکوزیته بالا ارائه می‌دهند، در این مقاله به ویژگی های فنی پمپ کفکش می پردازیم. پمپ کف کش با خارج کردن آب های آلوده و صاف که املاحی مثل گل و لای و پسمانده های کوچک دارند کار کف کشی را انجام می دهد. این پمپ ها در انواع مختلف بوده که شما می توانید برای انتخاب و خرید بهترین کفکش ایرانی با قیمت مناسب با صنایع پمپ سازی ملل تماس بگیرید.

ویژگی فنی پمپ های کفکش

  • بعضی از انواع پمپ کف کش روکش های دو جداره دارند. پمپ هایی با این روکش ها معمولا  مخصوص کارهای سنگین تر طراحی و تولید شده اند.
  • طول کابل برق پمپ معمولا ۵۰ فوت است. طول این کابل اگر قرار باشد در جاهایی که عمق بیشتری دارند، مانند چاه های نفت، استفاده شود، افزایش خواهد یافت.
  • بر روی بسیاری از روکش ها یک سوپاپ نیز نصب می شود که می تواند به صورت خودکار و وقتی که پمپ زیر آب است، آن را فعال کند.
  • پمپ کفکش ظرفیت ها و قدرت های مختلفی دارد که افزایش یا کاهش آن بر میزان سرعت و انرژی پمپ اثر خواهد گذاشت.
  • موتور این پمپ برای عملکرد در دما تا حدود ۳۰۰ درجۀ فارنهایت و فشار بالا طراحی شده است.
  • اگر قرار باشد از این پمپ در جاهای خاصی که بیش از این مقدار فشار و دما وجود دارد استفاده شود، هزینه های استفاده از آن افزایش خواهد یافت. زیرا لازم است که برای پمپ ای پی اس در این شرایط کابل های مناسب تر و مخصوص طراحی و تهیه شود.

انواع پمپ کف کش ازنظر عملکرد

پمپ کف کش می تواند نوع یک مرحله ای یا چند مرحله ای داشته باشد. هر مرحله از پمپ کفکش شامل یک موتور است که برای جلوگیری از نشت، کامالا عایق بندی و مهر و موم شده است. علت این عایق بندی این است که اگر هرگونه مایعی به درون پمپ وارد شود، به آن آسیب می رساند و هزینه های تعمیر بالایی خواهد داشت. به این موتور کابلی متصل می شود که فعالیت موتور را کنترل می کند. پمپ کف کش میتواند به انواع مختلف لوله ها، شلنگهای انعطاف پذیر و کابل ها برای انجام کار خود متصل شود و فعالیت کند.

قیمت و خرید پمپ کفکش در صنایع پمپ سازی ملل

انواع پمپ کفکش ملل بصورت  تک فاز با دهانه خروجی در اندازه های ۱ یک و یک و چهاردهم و ۲ اینچ با ارتفاع ۱۲ ، ۲۲ ، ۳۰ ، ۴۵ ، ۵۴ ، و ۷۲ متری تولید می شوند.

این پمپ ها معمولاً در جنس های مختلف استیل کردن آلومینیوم و پلاستیک ساخته می‌شوند و شما باید هنگام خرید بر اساس نیاز خود و همچنین توجه به مسائلی از جمله شرایط جوی و جغرافیایی کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 قیمت  و خرید انواع پمپ کفکش با توجه به مشخصات فنی که دارند متفاوت است. صنایع پمپ سازی ملل ، تولید و عرضه کننده پمپ کفکش و لجن کش میباشد که میتواند قیمت مناسب تمامی محصولات را با توجه به خرید بی واسطه شما ، تضمین کند.

برای استعلام قیمت پمپ مورد نظر با ویژگی های مناسب با کاربرد خود و مشاوره خرید نوع پمپ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلگرام تولیدی پمپ صنعتی ملل

واتساپ تولیدی پمپ کفکش و لجن کش ملل

تماس با تولیدی پمپ کف کش ملل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *