مطالب آموزشی

پمپ  کفکش ۲ اینچ

قیمت و خرید -انواع پمپ -کفکش 2 اینچ

پمپ کفکش نوعی از پمپ های آب است که با کمک یک الکتروموتور، انرژی لازم برای به حرکت در آوردن آب یا هر نوع سیالی که قرار است توسط این دستگاه پمپاژ شود را فراهم می کند. به طور کلی از این نوع پمپ آب ها به منظور جمع آوری آب های سطحی و زیر زمینی و برای پمپاژ آب‌های تمیز و بدون آلودگی یا لجن استفاده می‌شود.منظور از پمپ کفکش ۲ اینچ پمپی است که دبی یا قطر دهانه خروجی آن  ۲ اینچ است .در ادامه با صنایع پمپ ملل همراه باشید تا اطلاعات لازم در اختیارتان قرار گیرد.

 مشخصات فنی پمپ های کفکش ۲ اینچ

سایز خروجی پمپ های لجنکش تاثیر مستقیم بر میزان آبدهی یا میزان خروجی سیال از پمپ دارد. به این ترتیب بزرگتر بودن دهانه خروجی پمپ لجنکش دو اینچ به مفهوم میزان دبی بیشتر در این پمپ است. در نتیجه در مدت زمان مشخص می توان آب بیشتری را چا به جا کرد و به ارتفاع بالاتر فرستاد.

پمپ های کف کش ملل در مدل ۲ اینچ شامل مدل های M.07،M.06،M.05،M.04،M.03،M.02،M.01. پمپ های آب کفکش ملل در  نوع تک فاز تولید می شوند.

قطعات ریخته گری شده این نوع پمپ ها از جنس آلومینیوم ، چدن و استیل تحت فشار ساخته شده و با دستگاه‌های تمام اتوماتیک تولید و ماشین کاری میگردد.

 در تولید این نوع پمپ از پروانه های روبسته چند کاناله و شفت های تمام استیل استفاده شده است. حداکثر دمای مناسب آب برای کارکردن این پمپ ها ۴۵ درجه میباشد.

جدول فنی هر یک از پمپ های کف کش ملل را با کلیک بر روی هر مدل میتوانید مشاهده بفرمایید .

قیمت و خرید پمپ کف کش ۲ اینچ

پمپ‌های آب کف کش با توجه به کیفیت، مدل و کاربردی که دارند، قیمت گذاری می‌شوند. با خرید از صنایع پمپ ملل شما می‌توانید انواع پمپ‌ها را با قیمت مناسب و بابالاترین کیفیت تهیه کنید. برای آگاهی از قیمت انواع  پمپ‌ها با صنایع پمپ ملل تماس در تماس باشید.

کارخانه صنایع پمپ ملل : استان تهران، جاده ساوه، سه را ه آدران، نبش خیابان شهدای هفت تیر پلاک ۵۳. 

تلگرام تولیدی پمپ صنعتی ملل

واتساپ تولیدی پمپ کفکش و لجن کش ملل

تماس با تولیدی پمپ کف کش ملل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *