دسته بندی نشده

پمپ کف کش ارتفاع ۲۴ متری

پمپ کفکش 24 متری_تک فاز-صنایع پمپ سازی ملل

پمپ کف کش با خارج کردن آب های آلوده و صاف که املاحی مثل گل و لای و پسمانده های کوچک دارند کار کف کشی را انجام می دهد.پمپ کف کش ارتفاع ۲۴ متری و بالاتر برای انتقال آب های عمیق استفاده می شود و معمولا در سایزهای مختلف برای مصارف کشاورزی و شهری تولید می شود.این پمپ ها در انواع مختلف بوده که شما می توانید برای انتخاب و خرید بهترین کفکش ایرانی با قیمت مناسب با صنایع پمپ سازی ملل تماس بگیرید.

ارتفاع یا هد

ارتفاع پمپ کفکش که از پایین ترین جایی که پمپ در آن قرار میگیرد تا بالاترین نقطه ای که سیال را در آن تخلیه میکند محاسبه می شود و نیز قطر لوله ی خروجی(دبی) بسیار مهم میباشد. در واقع مهمترین نکته در انتخاب و خرید پمپ کف کش بر اساس هد ( ارتفاع پمپاژ آب ) است.

هد یا همان ارتفاع پمپاژ در حقیقت مقدار ارتفاعی است که با کسر تمام افت فشار های مسیر، میزان آبدهی مناسب را در نقطه مصرف به شما بدهد و بد اساس متر است.

برای مثال عمق چاهی ۴ متر و ارتفاع ساختمانی که باید آب در آن پمپاژ شود سه طبقه معادل با ۹ متر است. بنابراین کل ارتفاع آبدهی معادل با ۱۳ متر لحاظ می شود.

از آنجایی که ممکن است بعداً این تجهیزات به سیستم اضافه شود، افت فشار حدودی آنها را نیز ۴ متر در نظر خواهیم گرفت. پس در نهایت یک کف کش ۱۶ متری جواب کار شما را خواهد داد.

پمپ کفکش کش ۲۴ متری

پمپ کفکش مدل M.09با دهانه خروجی ¼,۱  اینچ، جزو یکی از پمپ های مجبوب با ارتفاع بالا و میزان آبدهی ۲۰۰ لیتر در هر دقیقه، می باشد که با حداقل میزان مصرف برق(۵ آمپر) قادر به آبیاری تا ۲۴ متر را دارد.سایر مشخصات عمومی عبارتند از:

  • حداکثر دمای مناسب آب برای کارکردن این پمپ ها ۴۵ درجه سانتی گراد می‌باشد.
  • جهت پمپاژ کردن آب از مخازن، در مکان‌های مختلف از پمپ های کفکش استفاده می‌شود.
  • در تولید این نوع پمپ از پروانه‌های روبسته چند کاناله و شفت‌های تمام استیل استفاده می‌شود.
  • قطعات ریخته گری شده این نوع پمپ‌ها از جنس آلومینیوم ، چدن و استیل تحت فشار ساخته می‌شود.
پمپ ارتفاع بالا

پمپ‌های آب کف کش و لجنکش با توجه به کیفیت، مدل و کاربردی که دارند، قیمت گذاری می‌شوند. با خرید بی واسطه از صنایع پمپ ملل شما می‌توانید انواع پمپ‌ها را بابالا ترین کیفیت و قیمت مناسب تهیه کنید. برای آگاهی از قیمت خرید انواع پمپ کفکش با صنایع پمپ ملل تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *