دسته بندی نشده

لوله خرطومی پمپ کفکش

لوله خرطومی پمپ کفکش-انواع پمپ استخری و چاه عمیق-پمپ ملل

لوله خرطومی کفکش

لوله خرطومی کفکش  آب تصفیه شده و تمیز از جانب آب های زیر زمینی و یا مخازن زیر زمینی را پمپاژ می نماید و این مقدار شامل ذرات سایشی نمیگردد.همراه با بیشرفت کارخانه ها و صنایع، کاربرد انواع پمپ های کفکش و لجن کش رو به افزایش است. برای  داشتن خریدی مناسب باید درباره کاربرد و ویژگیهای این محصولات اطلاعات کافی داشته باشید.در این مقاله به مشخصات پمپ کفکش و کاربرد آن میپردازیم. برای خرید پمپ کفکش ، پمپ کفکش سه فاز ایرانی ، پمپ لجن کش تک فاز و اطلاع از قیمت پمپ کفکش به فروشگاه اینترنتی صنایع پمپ سازی ملل مراجعه کنید.

لوله خرطومی کف کش ( پمپ لجن کش) باید به گونه ای طراحی و تولید شده باشد تا آب را به راحتی مکش نماید و به عبارتی دارای قدرت مکش بسیار بالا باشد.

لوله خرطومی کفکش می تواند این عمل را به کمک پمپ مخصوص این کار به انجام برساند.

بدین صورت که به کمک این پمپ که شامل یک واحد پمپاژ مستغرق است که توسط آن واحد، آب های زیر زمین را به سمت بالا منتقل نموده و در نهایت داخل یک مخزن ذخیره می نماید تا در صورت لزوم مورد استفاده قرار بگیرد.

استفاده از پمپ مناسب

پمپ مورد استفاه در کنار لوله خرطومی کف کش، در دو نوع معمولی و شناور می باشد

که نوع شناور نسبت به نوع معمولی دارای قطر کمتری می باشد و به همین علت نیز در چاه هایی قطر کمی دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله خرطومی کف کش همانند لوله خرطومی هوا دارای انعطاف پذیری بسیار بالا می باشد و درواقع به همین علت است که آب به سادگی در میان آن عبور می کند و در مسیر خود به هیچ مانعی برخورد نمی نماید

و درواقع به علت خاصیت انعطاف پذیری به سادگی به هر شکل و حالتی در آمده و می تواند در آن حالت باقی بماند.

نحوه عملکرد لوله خرطومی کف کش

در یک سیستم کف کش بدین صورت است که پمپ موجود در سیستم به پروانه ای که داخل یک محفظه است وصل شده و به کمک لوله خرطومی کف کش آب را به داخل پمپ هدایت نموده و بدین ترتیب پروانه ها شروع به چرخیدن نموده و ماده سیال را به حرکت در آورده و منجبر به تخلیه آن می گردند.

از لوله خرطومی کف کش جهت پمپاژ آب در استخرها، اراضی کشاورزی و باغات، تخلیه چاه و مخازن، آب صاف، مایعات رقیق و… جهت انتقال آب و سایر مایعات از محلی به محل مورد نظر مورد استفاده قرار می گیرند.

صنایع پمپ سازی ملل

صنایع پمپ‌سازی ملل پس از سال‌ها تولید در زمینه الکترو پمپ‌های کف‌کش شناور با استفاده از تکنولوژی جدید و پس از کسب تجربه در تولید انواع برند های مختلف اکنون محصول جدید خود را به نام پمپ‌ملل تولید و روانه بازار نموده است. این محصول از بهترین نوع آلیاژ و تکنولوژی جدید تولید شده است. 

این پمپ‌ها با توجه به کیفیت، مدل و کاربردی که دارند، قیمت گذاری می‌شوند. با خرید از صنایع پمپ ملل شما می‌توانید انواع پمپ‌ها را با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت تهیه کنید. برای آگاهی از قیمت انواع  پمپ‌ها با صنایع پمپ ملل در تماس باشید.

کارخانه صنایع پمپ ملل:استان تهران، جاده ساوه، سه را ه آدران، نبش خیابان شهدای هفت تیر پلاک ۵۳.

تلگرام تولیدی پمپ صنعتی ملل

واتساپ تولیدی پمپ کفکش و لجن کش ملل

تماس با تولیدی پمپ کف کش مل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *