دسته بندی نشده

قوی ترین پمپ های کفکش تکفاز

پمپ کف کش

پمپ کفکش نوعی از پمپ های آب است که با کمک یک الکتروموتور، انرژی لازم را برای به حرکت در آوردن آب یا هر نوع سیالی که قرار است توسط این دستگاه پمپاژ شود، فراهم می کند. به طور کلی از این نوع پمپ ها به منظور جمع آوری آب های سطحی و زیر زمینی استفاده می شود و بنا به نوع کاربردی که دارند در برابر آب و محیط های مرطوب مقاوم هستند.در ادامه جهت آشنایی بیشتر با  قوی ترین پمپ کفکش تک فاز ۲ اینچ با ارتفاع(هد) بالا و و ارزانترین قیمت با صنایع پمپ سازی ملل همراه باشید.

پمپ کفکش تکفاز

با وجود برق شهری نصب و راه اندازی پمپ کف کش بسیار ساده است و نیاز به سازۀ خاصی ندارد. تنها کافی است که در مخزنی که از سیال انباشته شده قرار داده شده و روشن شود.

مکانیسم برق تکفاز در پمپ ها

برق تک فاز به جریانی گفته می‌شود که متناوب (AC) بوده و مصارف غیر صنعتی دارد و بیشتر برای مصارف خانگی و روشنایی و شرکت‌های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد.به زبان ساده‌تر می‌توان گفت برق تکفاز همین برقی است که در پریزهای منازل جریان دارد . در ایران ولتاژ استاندارد ۲۲۰ ولت در نظر گرفته شده است.

عملکرد اتصال تک فاز ساده و معمولی است. این روند شامل یک واحد جمع‌وجور و سبک است که در آن در صورت افزایش ولتاژ جریان برق از طریق سیم‌ها کمتر خواهد بود.اتصال تک فاز با واحدهایی تا حداکثر ۵ اسب بخار بهترین کارایی را دارا می‌باشد و گزینه بسیار مناسبی برای راه اندازی پمپ های کفکش می باشد.

قوی ترین پمپ های کفکش تکفاز

پمپ های کف کش ملل با دهانه خروجی ¼,۱ الی ۲ اینچ ، قابلیت آبدهی از ارتفاع ۱۲ تا ۹۰ متر را دارند.این کفکش ها با قدرت موتور ۰/۷۵ الی ۲کیلو وات، توان ایجاد ۲۸۰۰ دور الکترو موتور و میزان آبدهی تا ۳۰۰ لیتر در دقیقه را دارند و جزو قوی ترین پمپ های تکفاز ایرانی بشمار می روند.

قطعات ریخته‌گری شده برای پمپ کف کش برند پمپ ملل همه از جنس آلومینیوم، چدن و استیل است که تحت‌فشار ریخته‌گری شده و با سیستم‌های تمام اتوماتیک تولید و ماشین‌کاری می‌شود و برای انتقال سیال با خصوصیات شیمیایی و فیزیکی مشابه با آب استفاده می‌شود.

مهمترین نکته در انتخاب و خرید پمپ کف کش بر اساس هد ( ارتفاع پمپاژ آب ) و دبی ( حجم خروج آب ) است.

از قوی ترین کفکش های تک فاز میتوان به مدل های

پمپ کف کش  ۲ اینچی مدل M.06  (جزئیات بیشتر)
پمپ کف کش ۲ اینچی مدل M.07 (جزئیات بیشتر)
پمپ کف کش ¼,۱ اینچی مدل M.13 (جزئیات بیشتر)
پمپ کف کش ¼,۱ اینچ مدل M.14 (جزئیات بیشتر)

اشاره نمود که حجم خروجی ۱۸۰ تا ۳۰۰ لیتر در دقیقه در ارتفاع های (هد) ۲۰ تا ۹۰ متر را فراهم می کنند.

قیمت پمپ کفکش

پمپ‌های آب کف کش با توجه به کیفیت، مدل و کاربردی که دارند، قیمت گذاری می‌شوند. با خرید از صنایع پمپ ملل شما می‌توانید انواع پمپ‌ها را بابالا ترین کیفیت و قیمت مناسب تهییه کنید. برای آگاهی از قیمت خرید انواع پمپ کفکش پمپ‌ها با صنایع پمپ ملل تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *