دسته بندی نشده

علل رایج از از کار افتادن پمپ کف کش دست دوم

پمپ ملل تولید و فروش انواع پمپ ‌های صنعتی و خانگی ، کفکش و لجن کش به همراه آموزش نصب و تعمیر پمپ در خرابی پمپ و ارائه سرویس و خدمات. جهت اطلاع از قیمت با ما در تماس باشید.

علل رایج از از کار افتادن پمپ کف کش دست دوم

به دلیل استهلاک قسمت‌های مختلف در پمپ کف کش دست دوم، عملکرد این پمپ‌ها دچار اختلال می‌شود.در این مقاله با علل رایج این مشکل آشنا حواهید شد-پمپ ملل تولید و فروش انواع پمپ ‌های صنعتی و خانگی ، کفکش و لجن کش به همراه آموزش نصب و تعمیر پمپ در خرابی پمپ و ارائه سرویس و خدمات. جهت اطلاع از قیمت با ما در تماس باشید.

 

هنگامیکه سیالات ویسکوز یا دوغاب‌ها به پمپ وارد می‌شود، اولین دلیل که برای توضیح علت عدم کار کرده پمپ کفکش دست دوم مطرح می‌شود، مشکلات مربوط به مکش سیستم است.

طیف وسیعی از مشکلات و مسائل مکانیکی و عملیاتی، پمپاژ سیال توسط پمپ‌های کفکش دست دو را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

چند دلیل رایج وجود دارد که این علت ها را توضیح می‌دهد:

 

پمپاژ نادرست:

اگر به هر دلیلی پمپ کف کش دست دوم دارای نقص در فلنج‌ها، داغ شدن بیش از حد موتور، ارتعاش غیر عادی یا سرعت جریان بسیار اندک شود، عملیات پمپاژ در سیستم مختل می‌گردد.

شرایط عملیاتی ضعیف:

شرایط عملیاتی باید از نظر سرعت جریان موثر، دما و ارتعاش غیر معمولی مورد بازرسی قرار گیرند. تمام این موارد، عملکرد پمپ کف کش دست دوم را در شرایط پمپاژ سیال تحت تاثیر قرار می‌دهد.

نصب غیر اصولی:

اگر پمپ کف کش دست دوم به صورت غیر اصولی نصب شده باشد، دمای عملیاتی ممکن است بیش از حد افزایش پیدا کند، موتور گرم شود یا فلنج‌ها با مشکل مواجه شوند؛ همچنین ارتعاش موتور دچار اختلال می‌شود.

کوتاهی در بازرسی:

یکی از عواملی که مشکلات بسیاری را برای پمپ کفکش دست دوم  ایجاد می‌کند، عدم بازرسی اعضای پمپ در زمان مشخص است. شدت جریان، دما، ارتعاش، شرایط عملیاتی و سایر موارد مهم باید در هر دوره بررسی شود تا از بروز مشکلات بیشتر برای پمپ کف کش دست دوم جلوگیری گردد.

پمپ ملل تولید و فروش انواع پمپ ‌های کفکش و لجن کش به همراه آموزش نصب و تعمیر پمپ در خرابی پمپ و ارائه سرویس و خدمات

مهم‌ترین معایب پمپ کف کش دست دوم

پمپ‌های کف کش دست دوم به دلیل این که مدت زمانی از کارکرد آن‌ها گذشته است، نسبت به مدل‌های نو، کارایی کمتری دارند. این معایب به صورت زیر عنوان می‌شود:

  • استهلاک قسمت‌های داخلی موتور
  • نقش در فلنج‌ها و قسمت‌های آب‌بندی شده
  • عدم تنظیم جریان پمپاژ
  • خارج شدن از خدمات گارانتی برای تعمیرات پمپ کف کش دست دوم

پمپ ملل

صنایع پمپ‌سازی ملل پس از سال‌ها تولید در زمینه الکترو پمپ‌های کفکش شناور با استفاده از تکنولوژی جدید و پس از کسب تجربه در تولید انواع برند های مختلف اکنون محصول جدید خود را به نام پمپ‌ملل تولید و روانه بازار نموده است. این محصول از بهترین نوع آلیاژ و تکنولوژی جدید تولید شده است. جهت سفارش انواع پمپ کفکش و پمپ لجنکش و یا اطلاع از قیمت و خرید انواع آن‌ها با صنایع پمپ سازی ملل تماس حاصل فرمایید.

https://eitaa.com/pumpmelal

https://ble.ir/join/MTZkNGI3Nm

https://rubika.ir/pumpmelal

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *